نحوه حل مشکل درست آپدیت نشدن وردپرس

نحوه حل مشکل درست آپدیت نشدن وردپرس

اجازه دهید حدس بزنم … اقدام به آپدیت وردپرس یا یکی از افزونه ها به ورژن جدید کرده اید و حالا هر کاری می کنید ، پیغام حالت تعمیر از روی وب سایت تان برداشته نمی شود و قادر نیستید به هیچ قسمتی از وب سایت دسترسی داشته باشید ! ترسناک به نظر می رسد اینکه نتوانید وب سایت خود را ببینید و بفهمید مشکل از کجاست . این مشکل برای بسیاری از وب سایت ها رخ می دهد ، حتی گاهی بدون اینکه شما اقدام به به روز رسانی کرده باشید ، به روز رسان خودکار وردپرس این مشکل را به وجود می آورد .

در این گونه موارد به هر صفحه ای از وب سایت مراجعه کنید با پیغام زیر مواجه می شوید :

جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

در واقع این مشکل به راحتی قابل حل شدن است و بدون خون و خون ریزی می توان همه چیز را به حالت قبلی بازگرداند ، تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک اکانت FTP یا فایل منجر هاست می باشد ، توضیحات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید .

برای حل این مشکل وارد اکانت FTP یا فایل منجر شده و در ریشه وردپرس جایی که فایل wp-config.php وجود دارد فایل maintenance. را پیدا کرده و آن را حذف کنید :

با این کار همه چیز به حالت قبلی خود باز می گردد ، باور نمی کنید ! یک بار سایت تان را لود کنید ، به همین سادگی …

10 پاسخ
 1. مهسا
  مهسا says:

  سلام. با ارتقا به ورژن ۴ وردپرس دیگه افزونه هام آپدیت نمیشن. وقتی بروز رسانی رو انتخاب می کنم فقط در حال لود می مونه و آپ نمیشه. مجبورم صفحه رو ببندم و دوباره باز کنم. اون موقع پیام به روز رسانی اون افزونه از بین رفته ولی فردا دوباره ظاهر میشه. چیکار کنم؟

  پاسخ
 2. hana
  hana says:

  سلام من سایتم رو ساختم ولی الان با پیغام We are currently in maintenance mode, please check back shortly مواجه شدم باید الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فایل maintenance. وجود ندارد !!!

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مطلب خاصی فکرتان را مشغول کرده است ؟
آن را با ما در میان بگذارید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *