هشت‌تم.بلاگ

8theme.Blog

دسته‌بندی نشده

از زبانه راهنما در بالای صفحات مدیریت استفاده کنید

بیشتر صفحات در بخش مدیریت وردپرس حاوی زبانه راهنما در سمت چپ قسمت بالایی صفحه می باشند ، و بر خلاف سایر برنامه ها ، این زبانه اطلاعات و راهنمایی های ارزشمندی را برای هر صفحه به شما ارائه می دهد .

با کلیک کردن روی این زبانه یک باکس حاوی توضیحات کاربردی در مورد برگه ای که در آن هستید ، به شما نمایش داده می شود . اگر راهنمایی ها برای چند بخش مختلف صفحه ارائه شده باشند ، شما می توانید با کلیک کردن روی عنوان مورد نظر ، به راهنمایی های آن بخش مراجعه کنید . خوشبختانه این یکی از ویژگی های کاربردی وردپرس است و زحمت جستجوی خط به خط راهنما و پیدا کردن موضوع مورد نظرتان را برای شما حذف کرده است .

همچنین در صفحه افزودن نوشته و بخش ویرایشگر دیداری ، یک آیکن به شکل علامت سوال وجود دارد که با کلیک کردن روی آن یک پنجره به صورت پاپ آپ باز شده که اطلاعات جامع و دقیقی از نحوه استفاده از ویرایشگر و همچنین لیست کاملی از کدهای میانبر صفحه کلیک را به شما نمایش می دهد .

نکته ۳ : از زبانه راهنما در بالای صفحات مدیریت استفاده کنید

مکان نمایش آیکن راهنما در ویرایشگر دیداری :

آیکن راهنما در ویرایشگر دیداری

اگر با هر نوع مشکلی در این زمینه مواجه شدید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه این مطلب پاسخ تان را دریافت کنید ! با عضویت در خبرنامه مطالبی از این دست را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد ، برای عضویت از فرم موجود در ستون کناری استفاده کنید .

فهرست