هشت‌تم.بلاگ

8theme.Blog

دسته‌بندی نشده

انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

با رشد شگفت انگیز شبکه های اجتماعی در چند سال اخیر ، موفقیت یک وب سایت تازه تاسیس تا حدود زیادی به میزان فعالیت در این شبکه ها بستگی دارد . شبکه های اجتماعی که بعضا با تعداد کاربران میلیاردی پتاسیل بالایی برای افزایش سود آوری وب سایت ها و شرکت های مختلف محسوب می شوند . بازاریابی و به طور کلی پیدا کردن بازار هدف جدید بین کاربران شبکه های اجتماعی یکی از اصلی ترین مباحث برای شروع یک کسب و کار موفق اینترنتی است . به هر حال ، اهمیت فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست اما باید قبول کرد که با وجود تعداد زیادی از این شبکه ها ، به روز رسانی و فعالیت در تک تک آن ها یکی از بزرگ ترین چالش ها برای مدیران محسوب می شود . برای استفاده از قابلیت های یک شبکه اجتماعی ، تنها داشتن یک پروفایل و صفحه در آن ها کافی نیست ، بلکه باید با کاربران و مشتری ها و … به صورت مستقیم در تعامل بود .

یکی از روش هایی که می توان در کاربران شبکه های اجتماعی حس اعتماد را ایجاد کرد ، داشتن یک صفحه یا پروفایل فعال است که روزانه با مطالب سایت شما به روز شود . با استفاده از این تکنیک کاربران ، پروفایل شما را یک پروفایل بی ارزش تلقی نکرده و با آن ارتباط برقرار می کنند . در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن قادر هستید پروفایل خود را در بیش از ۲۵ شبکه اجتماعی محبوب ( مانند Facebook ، Twitter ، Google+ ، FriendFeed ، Reddit و … ) به صورت خودکار به روز کنید . در ادامه مطلب همراه ما باشید .

انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

افزونه Social Networks Auto-Poster

Social Networks Auto-Poster نام یک افزونه قدرتمند محصولی از NextScripts می باشد که به صورت خودکار کلیه مطالب منتشر شده شما را در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر می کند . تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که نام کاربری و رمز عبور خود را در شبکه های اجتماعی ، در صفحه تنظیمات افزونه وارد کرده و ذخیره کنید . از این به بعد کلیه مطالبی که شما در سایت خود منتشر می کنید به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی مورد نظر شما نیز منتشر می شوند .

برخی از قابلیت های افزونه Social Networks Auto-Poster :

– امکان ویرایش هر پیغام ارسالی به شبکه های اجتماعی

– امکان استفاده از تصویر شاخص برای انتشار در شبکه های اجتماعی

– امکان تعیین مطالب یک دسته برای انتشار فقط در یک شبکه

– امکان استفاده از دسته ها یا برچسب های هر مطلب به عنوان هش تگ

– امکان وارد کردن خودکار دیدگاه های فیسبوک به وردپرس

– امکان وارد کردن پاسخ های هر توئیت به عنوان دیدگاه در وردپرس

– امکان استفاده از سرویس هاس کوتاه کننده لینک مانند : bit.ly ، goo.gl و لینک های کوتاه پیش فرض وردپرس

– امکان انتشار خودکار مطالب قدیمی در شبکه های اجتماعی

– پشتیبانی از شبکه های اجتماعی محبوب : Facebook، Twitter، Google+(Google Plus)، Blogger، Tumblr، Flickr، LiveJournal، Flipboard، FriendFeed، DreamWidth، Delicious، Diigo، Instapaper، Stumbleupon، LinkedIn، Pinterest، Plurk، VKontakte(VK.com)، YouTube، App.net، Scoop.It، WordPress و …

برای دانلود افزونه روی دکمه مقابل کلیک کنید .

اگر پرسشی درباره کار با افزونه دارید و یا مشکل خاصی شما را کلافه کرده است ، آن را در دیدگاه های این مطلب با ما در میان بگذارید .

فهرست