فشرده سازی تصاویر وردپرس با افزونه EWWW Image Optimizer
4.5 / 5 stars
افزونه فشرده سازی تصاویر وردپرس با افزونه EWWW Image Optimizer

افزونه EWWW Image Optimizer برای وردپرس تصاویر شما را به صورت خودکار بهینه کرده و حجم آن ها را بدون افت کیفیت کاهش می دهد. با استفاده از این افزونه می توانید تصاویری که قبلا آپلود کرده اید را هم به صورت خودکار بهینه کرده و حجم آن ها را به شکل چشمگیری کاهش دهید.

EWWW Image Optimizer نام یک افزونه برای وردپرس است که به صورت خودکار هنگام آپلود، تصاویر سایت شما را بهینه کرده و حجم آن ها را کاهش می دهد. یکی از قابلیت های این افزونه این است که تصاویری که قبلا آپلود کرده اید را هم می توانید فشرده نمایید. همچنین این افزونه به صورت خودکار فرمت تصویر شما را به فرمتی که کمترین حجم را اشغال کند تبدیل می کند(قبل از استفاده توضیحات افزونه در این باره را مطالعه کنید).

چرا از افزونهEWWW Image Optimizer استفاده کنیم؟

 1. سرعت لود سایت شما افزایش پیدا می کند: حجم کمتر تصاویر مساوی اسا با افزایش سرعت سایت شما. این کار باعث راضی نگه داشتن کاربران خواهد شد.
 2. بک آپ گیری سریع تر: تصاوی با حجم کمتر به معنای افزایش سرعت بک آپ گیری نیز محسوب می شود.
 3. استفاده کمتر از پهنای باند: بهینه کردن تصاویر باعث ذخیره شدن هزاران کیلوبایت پهنای باند خواهد شد. به عبارت دیگر هزینه های سایت شما کاهش پیدا می کند.
 4. سرعت بالای افزونه: این افزونه روی سرور شما اجرا می شود، پس نیازی نیست منتظر پاسخ از سرور خارجی، پردازش و آپلود مجدد آن باشید. شما می توانید صدها تصویر را در چند دقیقه بهینه کنید.
 5. بهترین بهینه سازی برای فایل های JPG: با استفاده از فریمورک TinyJPG سایز تصاویر JPG به کمترین مقدار خود با حفظ کیفیت خواهد رسید.
 6. بهترین بهینه سازی برای فایل های PNG: با استفاده از فریمورک های pngout، optipng و pngquant سایز تصاویر PNG به کمترین مقدار خود با حفظ کیفیت خواهد رسید.
 7. بهینه سازی همه تصاویر: با قابلیت مشخص کردن فولدرهای مورد ظنر برای بهینه سازی می توانید همه تصاویر وردپرس را بهینه کنید.

به صورت پیش فرض افزونه EWWW Image Optimizer از تکنیک های بهینه سازی بدون کاهش کیفیت تصویر استفاده می کند، در نتیجه کیفیت تصاویر شما قبل و بعد از فشرده سازی دقیقا مشابه هم هستند. تنها چیزی که تغییر می کند حجم تصویر شماست.

برخی از قابلیت های کلیدی افزونه EWWW Image Optimizer عبارت اند از:

 • بهینه سازی دسته جمعی تصاویر
 • رد کردن تصاویری که قبلا بهینه شده اند.
 • بهینه سازی همه تصاویر وردپرس
 • امکان استفاده از تصاویر WebP در مرورگرهایی که از آن پشتیبانی می کنند.
 • پشتیبانی از خط فرمان وردپرس
 • پشتیبانی از افزونه FooGallery
 • پشتیبانی از افزونه NextGEN Gallery
 • پشتیبانی از CDN
 • هماهنگ با افزونه WPML
 • و …

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مطلب خاصی فکرتان را مشغول کرده است ؟
آن را با ما در میان بگذارید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *