امکان جایگزینی رسانه با افزونه Enable Media Replace
4.5 / 5 stars
افزونه امکان جایگزینی رسانه با افزونه Enable Media Replace

با استفاده از افزونه Enable Media Replace برای وردپرس این امکان برای شما فراهم می شود که به جای حذف یا تغییر نام فایل قبلی و آپلود فایل جدید، به سادگی فایل قبلی را با یک فایل جدید جایگزین کنید.

با استفاده از افزونه Enable Media Replace برای وردپرس می توانید فایل های موجود در بخش رسانه خود را با نسخه جدید آن جایگزین کنید.

یک صرفه جویی اساسی در وقت

به صورت پیش فرض برای انجام این کار باید یا فایل قبلی را حذف کنید و یا نام آن را تغییر داده و فایل جدید را آپلود کنید. افزونه Enable Media Replace این کار زمان بر را برای شما کوتاه می کند.

برای انجام این کار کافی است به بخش ویرایش رسانه مورد نظر مراجعه کرده و عملیات جایگزینی فایل را به دو روش انجام دهید:

  1. روش اول تنها فایل را جایگزین می کند. در این حالت فایل آپلود شده شما باید دارای فرمت برابر با فرمت فایل قدیمی باشد. نام فایل آپلودی جدید فرقی نمی کند چه باشد چرا که پس از آپلود نام آن مطابق با نام فایل قدیمی تغییر خواهد کرد.
  2. در روش دوم، فایل با نام جدید ذخیره شده و کلیه لینک هایی که به آن داده شده است آپدیت خواهند شد. در صورت انتخاب این گزینه نام و فرمت فایل جدید جایگزین فایل قدیمی می شود. همه لینک هایی هم که به فایل قدیمی در سایت شما وجود دارد با آدرس فایل جدید جایگزین خواهند شد.

اگر سایت شما به شکلی است که گه گاه فایل های آن تغییر می کنند و نیاز دارید پس از مدتی فایل ها را به روز کنید، استفاده از افزونه Enable Media Replace به شما توصیه می شود.

نمایش تاریخ ویرایش فایل

با استفاده از کد کوتاه زیر هم می توانید تاریخ آخرین ویرایش فایل را به کاربران نمایش دهید:

[file_modified id=XX format=XXXX]

در کد بالا مقدار id ضروری است ولی مقدار format اختیاری است و در صورت خالی بودن از مقدار پیشفرض تاریخ وردپرس استفاده خواهد شد.

به جای مقدار XX آی دی رسانه مورد نظر خود را وارد کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مطلب خاصی فکرتان را مشغول کرده است ؟
آن را با ما در میان بگذارید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *