کپی کردن کامل یک مطلب با افزونه Duplicate Post
4.9 / 5 stars
افزونه کپی کردن کامل یک مطلب با افزونه Duplicate Post

با استفاده از افزونه Duplicate Post برای وردپرس به راحتی می توانید محتوای یک مطلب را کپی کرده و یک مطلب جدید ایجاد کنید .

Duplicate Post برای وب سایت هایی که مطالب آن ها یک نواخت بوده و معمولا از چند قسمت مشخص تشکیل می شود بسیار کاربردی است . با استفاده ازا ین افزونه در وردپرس سرعت انتشار مطالب شما چند برابر می شود چرا که نیاز نیست مطلب را مجدد ایجاد کنید ، کافی است از یک مطلب کپی گرفته و تنها قسمت های مورد نیاز را ویرایش نمایید .

نحوه استفاده از افزونه Duplicate Post :

۱- در صفحه نوشته ها و یا برگه ها می توانید روی گزینه Clone کلیک کنید تا یک کپی از مطلب شما ایجاد شده و مجدد به لیست بازگردید .

۲- در صفحه نوشته ها و یا برگه ها می توانید روی گزینه New Draft کلیک کنید تا یک نسخه کپی به صورت پیش نویس از مطلب یا برگه شما ایجاد شود .

۳- در صفحه ویرایش نوشته می توانید روی گزینه Copy to a new draft در کنار لینک انتقال به زباله دان کلیک کرده و مطلب را کپی کنید .

این افزونه دارای صفحه تنظیمات است . در این صفحه می توانید مشخص کنید که کدام قسمت های مطلب کپی شوند و کدام قسمت ها نشوند ! همچنین می توانید به عنوان مطالب کپی شده متن دلخواه اضافه کنید تا تشخیص آن ها آسان تر شود .برچسب ها : ، ،0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مطلب خاصی فکرتان را مشغول کرده است ؟
آن را با ما در میان بگذارید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *