هشت‌تم.بلاگ

8theme.Blog

دسته‌بندی نشده

نحوه انتقال دیدگاه های یک مطلب به مطلب دیگر در وردپرس

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید دیدگاه های یک مطلب را به مطلب دیگر منتقل کنید ، در این گونه موارد هر چه بخش دیدگاه های وردپرس را زیر و رو کنید به نتیجه نمی رسید . هر چند می توان با یک سری کارهای پشت پرده ! این کار را انجام داد ولی باید وقت زیادی را صرف آن نمود . امروز پس از یک غیبت نسبتا طولانی دوباره در خدمت شما وردپرسی های عزیز هستیم با آموزش انتقال دیدگاه ها از یک مطلب به مطلب دیگر . در ادامه مطلب همراه ما باشید .

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و قعال سازی افزونه Tako Movable Comments است . پس از فعال سازی افزونه ، به بخش دیدگاه ها مراجعه کنید و دیدگاهی را که می خواهید منتقل کنید را پیدا کرده و روی گزینه ویرایش کلیک نمایید .

پس از ورود به صفحه ویرایش دیدگاه ، به پایین صفحه مراجعه کرده تا باکس Move Comment with Tako box را پیدا کنید . در خط دوم باید نوع پست را مشخص کنید . اگر قالب شما از پست تایپ های وردپرس استفاده می کنید لیست آن ها در این قسمت قابل مشاهده می باشد . این افزونه امکان انقال دیدگاه ها بین مطالب و پست تایپ های مختلف را نیز برای شما فراهم می کند .

در آخر هم باید مطلب یا پست تایپی را که می خواهید دیدگاه به آن منتقل شود را انتخاب کنید . افزونه با فراهم کردن یک لیست آبشاری از مطالب شما امکان انتخاب راحت مطلب مقصد را برای شما فراهم می نماید .

پس از انتخاب مطلب مقصد روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید ! به همین سادگی می توانید دیدگاه های مطالب خود را بین مطالب دیگر جا به جا نمایید .

فهرست