هشت‌تم.بلاگ

8theme.Blog

دسته‌بندی نشده

اضافه کردن نوار اطلاع رسانی پیشرفته به وردپرس

گاهی اوقات لازم است که اطلاعیه مهم و خاصی را به کاربران سایت نمایش دهید ، اطلاعاتی مثل تخفیف های ویژه ، امکانات جدید و … یکی از روش ها برای نمایش این اطلاعیه ها استفاده از نوار های بالای سایت است . از طریق ویرایش قالب می توان به نتیجه دلخواه رسید اما دردسر فراوان آن را هم برای کاربران عادی نباید فراموش شود . در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که توسط آن می توانید نوارهای اطلاع رسانی پیشرفته همراه با شمارش گر معکوس را به سادگی به وب سایت تان اضافه کنید .

top-bar-with-countdown

برای این کار افزونه YITH Topbar Countdown را دریافت کرده و آن را فعال کنید . پس از فعال سازی به قسمت تنظیمات افزونه رفته و تنظیمات دلخواه خود را روی آن اعمال کنید . این افزونه منعطف امکان شخصی سازی تک تک گزینه ها را برای شما فراهم کرده است .

افزونه Topbar Countdown

برای نمایش نوار بالایی گزینه Enable Topbar Countdown را فعال کنید . در قسمت لوگو ، لوگو و یا تصویر مورد نظرتان را آپلود کنید ، سایر گزینه ها برای پیغام نمایشی و لینک دکمه است ، در قسمت Countdown to تاریخی را وارد کنید که افزونه به صورت شمارشگر معکوس تا تاریخ درج شده ، زمان باقی مانده را نمایش دهد . این گزینه باعث افزایش تمایل کاربر به کلیک روی نوار می شود .

این افزونه روی لوکال تست شده و بدون هیچ مشکلی با ورژن ۳.۸.۱ وردپرس همخوانی داشته است ، در بعضی از قالب ها باید مقداری آن را دستکاری کرده تا با قالب شما ست شود .

فهرست