نحوه زمان بندی کارها در سایت های وردپرسی

نحوه زمان بندی کارها در سایت های وردپرسی

تا حالا برایتان پیش آمده است که لازم باشد یک کار را روی مطالب منتشر شده خود راس یک ساعت خاص انجام دهید ؟ کارهایی مثل بستن دیدگاه ها ، انتخاب مطلب به عنوان مطلب چسبان و یا حتی حذف کردن پست راس یک ساعت خاص ! به صورت پیش فرض در وردپرس تنها قادر هستید که تاریخ انتشار مطالب را به صورت زمان بندی شده مشخص کنید ، اما اگر بتوانیم کارهای بیشتری را به صورت زمان بندی شده انجام دهیم مدیریت وردپرس بسیار آسان تر خواهد شد . می توان تنها یک بار وارد بخش مدیریت شد و کل کارهای مربوط به سایت را زمان بندی کرده و از وقت خود نهایت استفاده را داشته باشید .

در این مطلب افزونه وردپرسی جدیدی را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن امکان زمان بندی کارهای بیشتری برای شما فراهم خواهد شد . در ادامه مطلب همراه ما باشید .

ابتدا افزونه Scheduled Content Actions را نصب کرده و آن را فعال کنید . پس از فعال سازی یک مطلب جدید ایجاد کرده و یا یک مطلب قدیمی را ویرایش نمایید . در صفحه ارسال مطلب بخش جدیدی در پایین صفحه با عنوان Scheduled Post Actions اضافه شده است .

تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب کار مورد نظر و تعیین تاریخ و زمان اجرای آن است .

پس از این کار روی گزینه ذخیره کلیک کنید . همچنین شما قادر هستید که چند کار را برای مطلب انتخاب کرده تا در زمان مخصوص خود اجرا شوند .

افزونه Scheduled Content Actions با مطالب ، برگه ها و پست های سفارشی بدون مشکل کار می کند . در زیر لیست کارهایی که می توانید با این افزونه انجام دهید را قرار داده ایم :

سنجاق کردن مطلب

خارج کردن مطلب از حالت سنجاق

خصوصی کردن مطلب

انتقال مطلب به پیش نویس

حذف مطلب

انتقال مطلب به زباله دان

فعال کردن دیدگاه ها

بستن دیدگاه ها

تغییر عنوان

اضافه کردن برچسب

حذف برچسب

اضافه کردن متا

آپدیت متا

امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید . اگر با پرسشی مواجه شدید از فرم ارسال دیدگاه استفاده کنید !

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مطلب خاصی فکرتان را مشغول کرده است ؟
آن را با ما در میان بگذارید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *