نحوه جایگزینی رسانه ها در وردپرس

نحوه جایگزینی رسانه ها در وردپرس

هسته اصلی وردپرس با قابلیت های مفیدی برای مدیریت رسانه ها و فایل های وب سایت ارائه شده است ، اما یکی از قابلیت های ضروری هر سیستم مدیریت محتوا در آن قرار وجود ندارد ! قابلیتی که توسط آن بتوان  فایل های از قبل آپلود شده را با فایل جدید بدون تغییر نام فایل قدیمی جایگزین کرد . حتما برای شما نیز پیش آمده است که پس از آپلود یک تصویر متوجه شوید که تصویر درست را آپلود نکرده اید و یا تغییرات لازم را روی آن انجام نداده اید و از قضا ! تصویر را در یک مطلب هم آپلود کرده اید . این برای وردپرس کاران حرفه ای یعنی یک مشکل بزرگ … ! شما ابتدا باید تصویر جدید را آپلود کرده ، تصویر قبلی بدون استفاده را حذف کرده و تصویر جدید را در مطلب قرار دهید .

در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که توسط آن و به راحتی چند کلیک قادر هستید فایل های موجود در بخش رسانه های وردپرس را با فایل جدید جایگزین کنید و از دردسر های ذکر شده خود را رهایی بخشید ! در ادامه مطلب همراه ما باشید .

با استفاده از افزونه Enable Media Replace شما قادر هستید فایل های آپلود شده در بخش رسانه ها را با فایل جدید جایگزین کنید . این افزونه با دو قابلیت ارائه شده است :

۱- فقط جایگزین کردن فایل بدون تغییر نام ، توجه کنید که فایل ها باید دارای یک فرمت باشند !

۲- جایگزینی فایل با رسانه جدید همراه با تغییر نام و آپدیت خودکار کلیه پیوندها به فایل

برای استفاده از افزونه کافی است آن را از این لینک دانلود کرده و نصب کنید ، پس از فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به نام “Replace Media” در بخش رسانه ها اضافه می شود که به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید . اگر با هر نوع مشکلی در این زمینه مواجه شدید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه این مطلب پاسخ تان را دریافت کنید ! با عضویت در خبرنامه مطالبی از این دست را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد ، برای عضویت از فرم موجود در ستون کناری استفاده کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مطلب خاصی فکرتان را مشغول کرده است ؟
آن را با ما در میان بگذارید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *