با افزونه List category posts می توانید مطالب یک دسته خاص را با کد کوتاه [catlist] در مطالب و برگه های خود نمایش دهید . همچنین با استفاده از ابزارک افزونه ، می توانید لیست مطالب یک دسته خاص را در سایدبار سایت خود نمایش دهید .


ادامه توضیحات


با استفاده از افزونه ساده Hide Featured Image می توانید تصویر شاخص را در مطالب دلخواه خود مخفی کرده و مانع نمایش ان در صفحه ادامه مطلب شوید .


ادامه توضیحات


با استفاده از افزونه Google Analytics by Yoast می توانید آمار سایت خود در سیستم گوگل آنالایتیکز را پیشخوان وردپرس مشاهده کنید .


ادامه توضیحات


افزونه Autoptimize با فشرده سازی خودکار فایل های CSS و JS باعث افزایش سرعت بارگزاری سایت شما شده و رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد .


ادامه توضیحات


با استفاده از افزونه رایگان Polylang می توانید سایت وردپرسی خود را به یک سایت چند زبانه حرفه ای تبدیل کنید .


ادامه توضیحات


Custom Post Type UI به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به کدنویسی و در محیطی گرافیکی پست تایپ ها و تکسونومی های خود را در وردپرس ایجاد کرده و مدیریت کنید .


ادامه توضیحات


WP-Optimize نام یک افزونه ساده و کاربردی است که با استفاده از آن می توانید دیتابیس سایت وردپرسی خود را با یک کلیک بهینه کرده و سرعت سایت خود را افزایش دهید .


ادامه توضیحات


با استفاده از افزونه Disable Comments می توانید دیدگاه های سایت وردپرسی خود را به صورت کامل غیر فعال کنید . می توانید از این افزونه برای غیر فعال کردن دیدگاه های یک پست تایپ سفارشی هم استفاده کنید .


ادامه توضیحات